haberler ve duyurular

Internationan Dance Open World Cup 2023, 27-28-29 Ekim tarihlerinde ülkemizde Düzenleniyor

27-28-29 Ekim 2023 tarihlerinde Girne’de MC Palace Hotel’de gerçekleşecek olan International Dance Open World Cup 2023 şampiyonasına çok az bir süre kaldı. Yurt dışından çeşitli ülkelerden katılacak olan sporcularla birlikte ülkemizden de birçok fitness, danscı çocuklarımız ve gençlerimiz mücadele edecek. 

Çocuk - Genç Fitness Milli Takım Sporcularımızdan Hırvatistan'da büyük başarı

18 Eylül – 22 Eylül tarihleri arasında Hırvatistan’ın Novalja adasında gerçekleşen Uluslararası Dünya Fitness şampiyonasına (IBFF Fitkids World Championship 2023 Novalja) katılan Milli takım sporcularımız Su Öz, Hazal Akçabey ve Beren Aral’dan büyük başarı.
Sporcularımızın yarışma sonuçları:

  • Su Öz : Miss Fitness Solo 14 Yaş Dünya Şampiyonluğu / Fitkid Solo 14 Yaş Kızlar Dünya 2. liği. 
  • Hazal Akçabey: Fitkid Solo 12 Yaş Dünya 2.liği / Fitness Dans Solo 12 – 14 Yaş Dünya 2.liği. 
  • Beren Aral: Acrodans Solo 12-14 Yaş Dünya 5.liği
  • Trio 12-14 Yaş Dünya 2.liği

Nev Çocuk ve Gençler Fitness Ekibinden muhteşem Show

BRT 60. Yıl kutlamaları çerçevesinde Lefkoşa Zahra Sokak’da düzenlenen gecede Nev Çocuk – Gençler Fitness Ekibi yine muhteşem gösterileriyle izleyenleri büyüledi. Gecenin sonunda BRT Müdürü Sayın Meryem Özkurt Ekibimize teşekkür plaketi sundu.

NEV Çocuk - Gençler Fitness 2023 Yaz Kampı Şöleni, MC Palace Hotel'de Muhteşem Gösterilerle Gerçekleşti.

nEV Çocuk - Gençler Fitness 2023 Yaz Kampı Gösterisi

Heyecan verici bir etkinlik geliyor! 🎉💪
Tarih: 25 Ağustos 2023, Cuma akşamı 📍 Yer: MC Palace Hotel, Havuz Başı
Sevgili Fitness Tutkunları, spor severler ve aileleri,
Koca bir yaz mevsimi geçirdik ve artık enerjimizi, neşemizi ve yeteneklerimizi kutlamak için tam zamanı! Nev Çocuk ve Gençler Fitness gösterileri, sizleri heyecan dolu bir akşama davet ediyor. Bu muhteşem organizasyon, formda ve sağlıklı bir yaşam tarzının çocuklarımız ve gençlerimiz için ne kadar önemli olduğunu göstermek ve 2 aylık dolu dolu geçen kamp döneminin ardından çocuklarımızın yeteneklerini, siz değerli velilerimize sergilemesi açısından düzenleniyor.
Unutulmaz anlar yaşayacak ve birlikte eğleneceğimiz bu organizasyona tüm aile fertleriyle birlikte katılımınızı bekliyoruz.
🎟 Etkinlik için, Hemen katılım sayınızı bize bildirin.      

Whatsapp mesaj: 0533 840 47 47

mail: [email protected]

Unutmayın, sağlıklı bir gelecek için çocuklarımıza ve gençlerimize destek olalım. Onların sporla dolu bir yaşam sürmelerini sağlayalım ve bu keyifli etkinliği beraber kutlayalım!

Spor dolu günler dileriz! 💪🌞
Nev Çocuk ve Gençler Fitness

Dikmen 11. Meşale Festivali

Çocuk Fitness sprocularımız ve hocaları 21 Temmuz 2023 akşamı geleneksel olarak düzenlenen Dikmen 11 Meşale Festivalinde muhteşem bir gösteri sunmuşlardır.